Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Wolontariat - Konferencja Mind'22

MindAcademy

Szczegóły oferty

Opis:

MindAcademy to start-up założony przez Kubę Wilka i Łukasza Rotyńskiego. Koncentruje się na edukacji psychologicznej i propagowaniu świadomego rozwoju. • ponad 40 przeprowadzonych prelekcji/szkoleń, • wydanie oraz sprzedaż książki pt. "Dziennik Motywacyjny" dostępnej w praktycznie każdej księgarni w Polsce, •merytoryczny content (IG +14,2 k obserwujących, TikTok +14,6k), • podcast: "Mind - miejsce twojego rozwoju". O Founderach: Kuba Wilk Praktyk z 4 letnim doświadczeniem w social mediach oraz student 2 roku Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku psychologia w biznesie. Ukończył również kurs MiniMBA w International Business Management Institute w Berlinie. Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami zdobywał podczas projektu społecznego "Mindfulness", który uzyskał nominację do najlepszego projektu w Polsce (Zwolnieni z Teorii). Rozwijał się także jako Menadżer kreatywny w agencji reklamowej. Aktualnie działa jako freelancer i pomagam firmom przenieść się do świata e-commerce, wykorzystując przy tym social media. Prowadzi także organizację wspierającą przedsiębiorczość społeczną w krajach Europy Środkowo - Wschodniej (Eagles of Business). Hobbystycznie zajmuje się nagrywaniem filmów oraz grafiką. Aktualnie pracuje nad przejęciem start-upu związanego z programowaniem / IT, który pomaga licealistom odnaleźć się na rynku pracy. Swoją przyszłość wiąże z doradztwem biznesowym oraz przedsiębiorczością społeczną. Łukasz Rotyński Praktyk z ponad trzyletnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Swoją karierę rozpoczął, biorąc udział w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii", tworząc projekt "Mindfulness". Wraz z zespołem dotarł do ponad 47000 beneficjentów i zostali nominowani do najlepszego projektu w Polsce. Następnie, wraz z Kubą Wilkiem podjęli się działalności jako start-up MindAcademy. Miał również przyjemność wystąpić na konferencji "The New Decade: Scottish PolSocs Perspective" organizowanej przez Edingburgh University Polish Society w roli prelegenta oraz współpracować z BasketCampem, czyli najpopularniejszym obozem koszykarskim w Polsce przy tworzeniu merytorycznych materiałów video o tematyce psychologii sportu. Aktualnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a swoją przyszłość wiąże z psychologią sportu oraz biznesu. WOLONTARIAT Zakres obowiązków: - Pomoc w organizacji Konferencji (Zapisywanie uczestników, sprawdzanie uczestników, pozostałe kwestie organizacyjne) Konkretne zadania zostaną przydzielone podczas trwania Konferencji. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez kontakt@mind22.pl lub bezpośrednio na Instagramie @mindacademy.pl

Wymagania:

Warunkiem koniecznym zostania wolontariuszem na Konferencji Mind'22 jest wypełnienie formularza na stronie https://mind22.pl/wolontariusz/.

Okres trwania:

Data: 17 grudnia 2022 Lokalizacja: Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych, Aula im. Kazimierza Popiołka Godziny w których byłbyś wolontariuszem -> 9:00 - 19:00

Co oferuje firma:

- Otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zostania wolontariuszem na Konferencji Mind'22, której częścią są takie firmy, uczelnie i organizacje jak: Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Śląski, Europejska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, Dziennik Zachodni, NaszeMiasto, MamStartup, Wydawnictwo Ogarnięcia, TeenCrunch, High Performance Academy, czy Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. - Możliwość sprawdzenia jak wygląda organizacja konferencji od środka, - Kontakt oraz networking z prelegentami (m.in. osoby z Listy Forbes 25u25, czy 30u30 Europe) oraz uczestnikami, UWAGA! Jeżeli sprawdzisz się jako wolontariusz na naszej Konferencji, możemy zaproponować Tobie współpracę długoterminową (płatną) przy naszych projektach oraz przyszłych konferencjach. Możemy zdradzić, że kolejną Konferencję planujemy na 500 osób.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content