Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Szczegóły oferty

Opis:

Projekt Direct Dialogue to podstawa niezależności finansowej Greenpeace Polska. Dzięki naszej pracy i pozyskanym w ten sposób regularnym osobom wspierającym Greenpeace nie musi polegać (i nie polega!) na darowiznach od firm, korporacji czy organizacji politycznych. Poza tym Direct Dialogue to codzienne kampaniowanie - przekonywanie ludzi do tego, że warto i należy chronić polską przyrodę, zapobiegać zmianie klimatu i działać na rzecz szeroko rozumianej zmiany. Direct Dialogue to przede wszystkim praca z ludźmi. To aktywne tworzenie bezpiecznej przestrzeni opartej na szacunku i różnorodności. Twój zakres obowiązków: - odbycie szkoleń przygotowujących do pracy; - własna praca fundraiserska (pozyskiwanie indywidualnych darczyńców na rzecz organizacji); - zarządzanie zespołem fundraiserskim; - ścisła współpraca z osobami zarządzającymi projektem w regionie i/lub w Polsce; - obsługa baz w formacie google sheets; - ścisła współpraca z zespołem administracyjnym; - aktywne współtworzenie projektu Direct Dialogue w Polsce.

Wymagania:

Dobrze, abyś był_a osobą: - samodzielną; - zorientowaną na rozwiązania; - zdolną do pracy z celem; - dotrzymującą terminów; - komunikatywną i otwartą na ludzi; - zorientowaną na wartości; - gotową podjęcia pracy w wymiarze 35 godzin tygodniowo; - gotową do podjęcia się szkolenia w Warszawie (wymagane 3 tygodnie szkolenia na miejscu, koszty pokrywamy my). Idealnie jeśli: - masz doświadczenie liderskie lub/i w zarządzaniu zespołem; - masz doświadczenie w fundraisingu Face to Face / Direct Dialogue / Door to Door.

Co oferuje firma:

Zapewniamy: - stawkę 30zł netto (na rękę) za godzinę oraz dodatki w wypadku skutecznej pracy własnej i pracy zespołu; - ścieżkę dalszego rozwoju; - umowę zlecenie (docelowo umowa o pracę na stanowisku seniorskim)

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content