Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Staż w Dziale Dostępności

Agileo.It Sp. z o.o

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych. Od 2020 roku rozwijamy z sukcesami usługi z obszaru dostępności cyfrowej oraz architektonicznej. W związku z tym jesteśmy gotowi by stworzyć kolejny etat i wzmocnić zespół naszych audytorów. Zakres obowiązków: • Udział w audytach dostępności cyfrowej oraz architektonicznej, • Opracowywanie raportów • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia jak najlepszej jakości działań • Współpraca z klientem – prezentowanie raportów

Wymagania:

• Wykształcenie min. Średnie (status absolwenta lub student studiów niestacjonarny- staż ze środków PUP) • Ukończony kurs lub szkolenie z obszaru dostępności • Zainteresowanie tematyką dostępności • Doświadczenie w realizacji audytów dostępności cyfrowej bądź architektonicznej • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność • Samodzielności i dobrej organizacji pracy • Czynne prawo jazdy kat.b • Gotowość do wyjazdów służbowych

Co oferuje firma:

Oferujemy: • Hybrydowy model pracy oraz pomocną dłoń kolegów z zespołu • Po zakończony stażu oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zależy nam abyś czuł się bezpiecznie• Realną możliwość rozwoju - każdy pracownik może liczyć na odpowiednie wsparcie na każdym etapie wdrożenia, • Zapewniamy odpowiedni sprzęt do pracy- laptopa, telefon Jak wygląda rekrutacja? Wysyłasz nam swoje CV , a jeśli chcesz to również list motywacyjny na adres rekrutacja@agileo.it i co dalej? Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia nasze wymagania skontaktuje się z Tobą (telefonicznie lub mailowo) specjalista ds. rekrutacji i zaprosi Cię na videocall za pośrednictwem platformy WebEx, gdzie poznamy się trochę lepiej. O wyniku rozmowy poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie. W przypadku chęci współpracy z obu stron, umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów zatrudnienia

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content