Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Staż płatny na stanowisku Doradca Klienta

Phinance S.A.

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

PODCZAS STAŻU: - przedstawimy Ci istotę planowania finansowego w praktyce, - nauczymy Cię sztuki pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych, - zobaczysz w jaki sposób porównywać różne oferty dostępne na rynku finansowym i korzystnie doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji.

Wymagania:

APLIKUJ JEŻELI: masz wolne 25 h/tyg., masz wykształcenie min. średnie i chęć do dalszej nauki, jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z klientem, cechuje Cię wytrwałość i dążenie do postawionych sobie celów, chcesz podczas stażu zdobyć lub rozwinąć konkretne kompetencje, zamiast parzyć kawę czy wprowadzać dane do Excela.

Okres trwania:

3 miesiące z możliwością przedłużenia bezterminowo

Co oferuje firma:

OFERUJEMY: podstawowe wynagrodzenie + premie, współpracę w oparciu o umowę zlecenie, elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych doradców finansowych EFPA, opiekę mentora i jego wsparcie na każdym etapie wdrożenia, możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu, wiele ścieżek rozwoju specjalistyczne i managerskie, konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić wszystkie kontynenty na świecie!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content