Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Szczegóły oferty

Opis:

W Fusion Marketing specjalizujemy się w generowaniu ruchu z wyszukiwarek internetowych. Naszą główną specjalizacją jest pozycjonowanie stron www. Obecnie poszukujemy stażystów z otwartą głową, nie bojących się nowych wyzwań, chcących poznać tajniki pozycjonowania stron. Najlepszym stażystom gwarantujemy zatrudnienie po zakończeniu stażu oraz dalsze perspektywy rozwoju. Do Twoich obowiązków należeć będzie: - wsparcie zespołu w realizacji kampanii SEO dla klientów oraz aktywny udział w projektach agencyjnych; - analiza danych, trendów oraz działań konkurencji; - tworzenie prostych raportów oraz poszukiwanie nowych możliwości w rozwoju realizowanych projektów; - tworzenie planów contentowych, przygotowanie treści, budowanie i rozwój stron www opartych o nasz autorski CMS; - instalacja i konfiguracja narzędzi analitycznych.

Wymagania:

Szukamy właśnie Ciebie jeśli: - masz otwartą głowę i analityczny umysł; - interesujesz się marketingiem internetowym i chcesz rozwijać się w SEO (sprawdzimy to podczas rozmowy :]); - szybko przyswajasz wiedzę ; - potrafisz sprawnie realizować kilka zadań równocześnie; - jesteś zdyscyplinowany/a i potrafisz doskonale zarządzać swoim czasem pracy; - lubisz pracę w zespole; - masz lekkie pióro, a pisanie tekstów nie sprawia Ci najmniejszych problemów; - znasz języki HTML i CSS lub szybko się ich nauczysz.

Co oferuje firma:

- trzymiesięczny staż z możliwością stałego zatrudnienia; - pracę w młodym i przyjaznym zespole pasjonatów marketingu internetowego; - możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów; - wewnętrzne szkolenia z zakresu pozycjonowania i budowy stron www; - pracę w modelu hybrydowym, w większości zdalną.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content