Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Szczegóły oferty

Opis:

Umowa o pracę Pełny etat Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (tryb zmianowy, 8 h dziennie) Pierwsze 3 miesiące praca stacjonarna, potem hybrydowo (możliwość 18 dni roboczych pracy zdalnej) Rekrutacja może mieć formę zdalną Twój zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie należności finansowych (połączenia przychodzące) Sporządzanie notatek systemowych w języku niemieckim Monitorowanie płatności, opracowywanie planów spłat należności Terminowe wyjaśnianie zapytań oraz rozpatrywanie reklamacji klientów

Wymagania:

Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie co najmniej B2+ Lubisz rozmawiać z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej Jesteś osobą dokładną, zaangażowaną w swoją pracę Jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, nie stanowi dla Ciebie problemu Mile widziane: Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta Chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta/sektora BPO

Co oferuje firma:

dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie pracę hybrydową (większość zdalnie) warzywne poniedziałki owocowe środy spotkania integracyjne brak dress code’u kawa / herbata strefa relaksu dodatkowe świadczenia socjalne wyprawka szkolna paczki świąteczne świętowanie urodzin program rekomendacji pracowników inicjatywy dobroczynne możliwość nauki j. angielskiego/niemieckiego program Buddy pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content