Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Kancelaria Prosperitas

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Na co dzień będziesz aktywnie pozyskiwał/a Klientów drogą telefoniczną– korzystając z gotowej i zróżnicowanej bazy. Do Twoich zadań będzie należało przedstawienie naszej Kancelarii oraz zaproszenie do bezpłatnej analizy umowy kredytowej. Pracę ułatwi Ci dostęp do naszego CRM, gdzie będą znajdować się informację na temat Klientów oraz wsparcie lidera i zespołu.

Wymagania:

-Posiadasz pierwsze doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta -Jesteś osobą komunikatywną, a kontakty i rozmowy przez telefon przychodzą Ci z łatwością -Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie z zakresu obsługi Klienta -Jesteś dostępny/a do pracy min. 120 h/msc. w przedziale czasowym 10:00- 20:00

Co oferuje firma:

-Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii - stawka godzinowa to 23.50 zł brutto -Możliwość pogodzenia studiów z pracą poprzez elastyczne godziny pracy -Pakiet szkoleń wdrażających -Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego -Kulturę pracy opartą o partnerskie i szczere relacje, bazujące na zaufaniu

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content