Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Specjalista ds. obsługi klienta w j. niemieckim | możliwa praca zdalna

Teleperformance Polska

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Ponad 40 lat temu na Hawajach zrodził się pomysł, dzięki któremu dzisiaj nie musimy nosić ze sobą gotówki. Dla naszego klienta, największego na świecie dostawcy terminali płatniczych, poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta w języku niemieckim. Jakie zadania na Ciebie czekają? - kompleksowa obsługa klienta za pomocą e-maila oraz połączeń przychodzących (niczego nie sprzedajemy!) zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi klienta - rozwiązywanie problemów technicznych - realizowanie celów jakościowych projektu

Wymagania:

Na co zwrócimy uwagę u kandydatów na to stanowisko: - znajomość języka niemieckiego na poziomie C2/native (może być C1 jeśli rozumiesz rozmówców z austriackim akcentem)​ - znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1 - umiejętność rozwiązywania prostych problemów technicznych - umiejętność pracy w zespole

Co oferuje firma:

Co oferujemy: - formę zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę z wynagrodzeniem początkowym: 7000 zł brutto miesięcznie - możliwość pracy zdalnej, do której zapewniamy cały sprzęt- można przenieść swoją pracę do domu po szkoleniu i wdrożeniu w warszawskim biurze (po ok 1,5 - 2 miesiące) - dofinansowanie do karty Medicover Sport i prywatnej opieki medycznej w Medicover - mnóstwo konkursów, w których można wygrać rewelacyjne nagrody - szkolenie oraz mentoring, które w pełni przygotują Cię do codziennej pracy - pracę w doborowym towarzystwie, w międzynarodowym środowisku, w miejscu, w którym osłuchasz się z różnymi językami - pracę w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników - fantastyczną atmosferę opartą na szacunku i co bardzo ważne: otwartą komunikację między pracownikami a firmą

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content