Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Specjalista ds. Obsługi Klienta Banku

Armatis Polska

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Wśród nas są marzyciele i realiści, sportowcy i kucharze, dowcipnisie i nieco poważniejsze persony, czytający książki, zakochani w muzyce, uwielbiający filmy. Mimo tej różnorodności świetnie się dogadujemy i potrafimy wspólnie wypracować biznesowy cel. Możesz specjalizować się w tym, co najbardziej Cię interesuje, ale także próbować nowych rzeczy. Nasi trenerzy poprowadzą Cię krok po kroku przez nowe wyzwania. Dołącz do naszego zespołu i pracuj jako Specjalista ds. Obsługi Klienta Banku! Pracuj z nami i rozwijaj się w temacie bankowości! Nauczysz się tworzyć i utrzymywać dobre relacje z klientami. Do Twoich zadań będzie należeć: Prezentacja aktualnych ofert produktów bankowych; Weryfikacja zdolności kredytowej dla Klientów; Profesjonalna oraz przyjazna obsługa Umawianie na spotkanie w oddziale banku.

Wymagania:

Czekamy na Ciebie, jeśli: Bardzo dobrze komunikujesz się w j.polskim; Sprawnie posługujesz się komputerem; Lubisz kontakt z ludźmi; Jesteś otwarty na ludzi i nowe doświadczenia; Chcesz zdobywać i rozwijać wiedzę; Znajomość produktów bankowych będzie dodatkowym atutem.

Co oferuje firma:

Co możemy Ci zaoferować? Gwarantowaną stawkę zasadniczą + atrakcyjny system premiowy; Profesjonalne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy; Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (9:00-17:00 lub 11:00-19:00); Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, zgranym zespole; Możliwość rozwoju, awansu oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego; Wsparcie na każdym etapie; Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku Benefity pozapłacowe.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content