Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Social Media Manager

Fundacja TeenCrunch

Płatne

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jako TeenCrunch tworzymy unikalny program akceleracyjny, którego celem jest zapewnienie wysokiej jakości, międzypokoleniowej edukacji dla najbardziej przedsiębiorczej i uzdolnionej technologicznie młodzieży w Polsce. Jeśli posiadasz pasję do mediów społecznościowych, jesteś kreatywny, zorientowany na wyniki i chcesz dołączyć do dynamicznego i młodego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV!

Wymagania:

Wymagania: - Masz 16-21 lat i jesteś uczniem lub studentem - Sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych - Zainteresowanie start-upami i nowymi technologiami - Mile widziana wiedza na temat wykorzystania Google Analytics, Google Ads oraz innych narzędzi wspierających social mediową aktywność - Podstawowa znajomość programów graficznych (gł. Canva) oraz copywritingu Obowiązki: - Opracowywanie i realizacja strategii marketingowej w mediach społecznościowych w celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych uczestników TeenCrunch i społeczności młodych oraz przedsiębiorczych Polaków - Analiza i raportowanie wyników działań na platformach społecznościowych, w celu doskonalenia strategii i zwiększenia efektywności działań promocyjnych, zgodnie z wskaźnikami KPI. - Tworzenie i zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych w celu osiągnięcia określonych celów marketingowych. - Planowanie i publikowanie atrakcyjnych treści na platformach społecznościowych TeenCrunch (Instagram, Linkedin, Facebook) - Interakcja z odbiorcami oraz dbanie o pozytywny wizerunek TeenCrunch. - Współpraca z innymi członkami zespołu w celu rozwoju mediów społecznościowych TeenCrunch.

Okres trwania:

Minimum 12 miesięcy (min. 10h/tyg, godziny elastyczne)

Co oferuje firma:

- Objęcie płatnego stanowiska po 6 miesiącach wolontaryjnego zaangażowania w działalność TeenCrunch. - Zaangażowanie w społeczność osób z polskiej sceny świata biznesu i technologii, udział w projektach organizowanych z ramienia TeenCrunch. - Dostęp do szkoleń organizowanych w ramach programu akceleracyjnego TeenCrunch, niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość rozbudowania swojego portfolio

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content