Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Rekrutacja na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. podcastów i wideo

Fundacja Czas Wolności

Dla pełnoletnich

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy zobowiązani, których głównym celem jest przeciwdziałanie problemowi pracowników, i pracy przymusowej, zniesienie wolności tym, którzy stali się ofiarami niewolnictwa, przymusowej prostytucji, ofiarom ucisku, uciskanym, zniewolonym i pomocniczym oraz zapewnieniem pomocy, opieki, ochrony, rehabilitacji i możliwości rozwoju . Prowadzimy działalność na rzecz wzbudzenia i pogłębienia świadomości społecznej w związku z handlem ludźmi, uzależnieniami, patologiom równych kobietom i mężczyznom (w tym rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, wspierania i ochrony praw dziecka). Interesuje Cię tworzenie podcastów i materiałów wideo ? Jeśli jesteś osobą odważną, otwartą, kreatywną, a do tego interesujesz się problematyką handlu ludźmi, to może być Ciebie szukam! Chcesz pielęgnować swoje zainteresowania i pasje, a tym samym docenić doświadczenie i stworzyć unikatowe portfolio? Dołącz do Nas już dziś!! Fundacja Czas Wolności szuka kreatywnego wolontariusza/wolontariuszki do tworzenia podcastów i materiałów wideo oraz przeprowadzania wywiadów. Zadania: • głównym zadaniem wolontariusza będzie tworzenie podcastów i materiałów wideo w języku polskim/angielskim (przeprowadzanie wywiadów z m.in. ekspertami, ludźmi powiązanymi z ww. tematami), które opublikujemy w mediach społecznościowych oraz na stronie Fundacji Czas Wolności. Wymagania: • doświadczenie w pracy przed kamerami i mikrofonem • znajomość programów DaVinci Resolve, Audacity, a także platformy YouTube • doświadczenie w obsłudze kanałów wideo lub podcastów w obsłudze programów radiowych lub telewizyjnych • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia tworzenia podcastów i materiałów wideo. Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • możliwości doskonalenia umiejętności i rozwoju w przyjaznym środowisku Jeśli chcesz, aby nasz zespół skontaktował się z nami telefonicznie pod numerem 515-192-292 lub wyślij do nas wiadomość na adres: media@czaswolnosci.pl

Wymagania:

Wymagania: • doświadczenie w pracy przed kamerami i mikrofonem • znajomość programów DaVinci Resolve, Audacity, a także platformy YouTube • doświadczenie w obsłudze kanałów wideo lub podcastów w obsłudze programów radiowych lub telewizyjnych • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia tworzenia podcastów i materiałów wideo.

Co oferuje firma:

Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • możliwości doskonalenia umiejętności i rozwoju w przyjaznym środowisku

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content