Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Project Manager w fundacji realizującej projekty szkoleniowe z zakresu przedsiębiorczości

Kraków Miastem Startupów

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Fundacja Kraków Miastem Startupów poszukuje aktywnej osoby zainteresowanej pracą nad projektami wspierającymi rozwój przedsiębiorczości, która pomoże nam w rozwijaniu działań skierowanych do młodzieży, studentów, młodych przedsiębiorców i startupów. Twoje zadania: - koordynacja wybranych projektów fundacji: programów akceleracyjnych, hackathonów, konferencji, szkoleń, spotkań networkingowych lub mentoringów, - nawiązanie i utrzymanie kontaktu z partnerami, ekspertami i uczestnikami projektu, - podstawowa promocja projektu (współpraca z mediami, redagowanie tekstów), - raportowanie przebiegu projektu i jego podstawowe rozliczenie, - korzystanie z systemu służącego do zarządzania projektami.

Wymagania:

- podstawowe doświadczenie w koordynacji projektu biznesowego lub społecznego, - skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, - umiejętności w obszarach: podejmowania decyzji, samodzielności w działaniu oraz priorytetyzacji powierzonych zadań, - umiejętność korzystania z narzędzi przyspieszających pracę administracyjną i projektową.

Okres trwania:

Długość umowy do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej. Planowane rozpoczęcie współpracy w lutym.

Co oferuje firma:

- stawka 25-32 zł za godzinę, - praca w trybie projektowym 20-40 godzin tygodniowo (do indywidualnego ustalenia), - elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej, praca w centrum Krakowa, - wsparcie (szkolenia i mentoring) w zakresie realizowanych zadań, - stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, - prowadzimy dziesiątki szkoleń każdego roku – możesz brać w nich udział i podnosić swoje kompetencje!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content