Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Praktykant/Praktykantka w zespole ds. promocji i pozyskiwania klientów

Centrum AGABA

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy szkołą językową, biurem tłumaczeń i agencją marketingową w jednym. Do zespołu ds. promocji i pozyskiwania klienta szukamy osób, które chcą rozwijać się w chociaż jednym z następujących obszarów: - planowanie kampanii promujących firmę; - pozyskiwanie klientów; - kontakt z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami; - promocja w social mediach; - tworzenie grafik, logo; - tworzenie raportów ze swoich działań; Jeśli zaciekawiła Cię idea projektu - napisz do nas!

Wymagania:

Szukamy osób komunikatywnych, odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych. Mile widziana dobra znajomość mediów społecznościowych oraz lekkie pióro.

Okres trwania:

Nabór prowadzimy na bieżąco. Czas trwania praktyk zależy od indywidualnych ustaleń z kandydatem minimum 2 tygodnie. Zapraszamy do kontaktu!

Co oferuje firma:

Oferujemy: - możliwość zrealizowania praktyk w szkole/na uczelni w przypadku analogicznego zakresu wymaganych obowiązków; - możliwość realizowania własnych pomysłów i sprawdzenia swojej kreatywności; - możliwość stworzenia/ rozbudowania portfolio; - indywidualne referencje; - możliwość poznania inspirujących ludzi; - zdobycie doświadczenia w zakresie planowania promocji i poszukiwania klientów; - dla najlepszych możliwość zatrudnienia na część etatu.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content