Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Praca aktorska - WOLONTARIAT

Fundacja Czas Wolności

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy zobowiązani, których głównym celem jest przeciwdziałanie problemowi pracowników, i pracy przymusowej, zniesienie wolności tym, którzy stali się ofiarami niewolnictwa, przymusowej prostytucji, ofiarom ucisku, uciskanym, zniewolonym i pomocniczym oraz zapewnieniem pomocy, opieki, ochrony, rehabilitacji i możliwości rozwoju . Prowadzimy działalność na rzecz wzbudzenia i pogłębienia świadomości społecznej w związku z handlem ludźmi, uzależnieniami, patologiom równych kobietom i mężczyznom (w tym rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, wspierania i ochrony praw dziecka). Interesuje Cię gra aktorska ? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje? Sprawdź się w nowych korzyściach, zyskaj doświadczenie życiowe w aktorstwie? A praca przed kamerą i aparatem nie stanowi problemu? Właśnie na Ciebie!!! Fundacja Czas Wolności szuka wolontariusza/wolontariuszki do produkcji podcastów i spotów na potrzeby działalności. Zadania: • Głównym zadaniem wolontariusza będzie praca aktorska przy wdrażaniu materiałów filmowych oraz wywiadów, które po montażu opublikujemy w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej fundacji. Wymagania od aktora: • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • podstawy gry aktorskiej • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach 9-15) po ustaleniu terminala. Oferujemy: • certyfikat wolontariatu • referencje • możliwość poznania nowych ludzi Jeśli chcesz, aby nasz zespół skontaktował się z nami telefonicznie pod numerem 515-192-292 lub wyślij do nas wiadomość na adres: media@czaswolnosci.pl

Wymagania:

Wymagania od aktora: • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • podstawy gry aktorskiej • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach 9-15) po ustaleniu terminala.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content