Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Płatny staż w dziale współpracy z partnerami biznesowymi

Lunching.pl

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Dołącz do zespołu młodych profesjonalistów - ucz się i rozwijaj w startupie! Szukamy osoby, która chce się rozwijać w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i negocjacjach. Twoim zadaniem będzie docieranie i nawiązywanie relacji z restauratorami w wybranych rejonach. Nauczymy Cię jak rozmawiać z osobami na stanowiskach zarządzających biznesem w branży gastronomicznej. Zapraszamy studentów zaocznych - praca od poniedziałku do piątku od 8-16. Pracujemy w centrum Krakowa (Grzegórzki). Po okresie próbnym będzie możliwa praca częściowo zdalna (dwa dni w tygodniu). Jakie czekają Cię zadania? - Analiza rynku restauracji - będziesz wyszukiwać za pomocą Internetu dostawców jedzenia, którzy mogą odpowiadać naszym wymaganiom. Dostaniesz konkretne wytyczne jak to robić i na co zwracać uwagę - Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców - będziesz kontaktować się telefonicznie z wybranymi gastronomiami i przedstawiać im naszą ofertę. - Przygotowywanie ofert sprzedażowych - za pomocą odpowiednich narzędzi będziesz przygotowywać konkretne oferty według ustaleń z Klientem. Mamy przygotowany proces wdrożenia, który da Ci wiedzę i narzędzia - zadbaliśmy o to żebyś dostał/a wszelkie potrzebne do działania informacje. W pierwszych tygodniach podejmujesz aktywności dostosowane do stopnia Twojego wdrożenia i na bieżąco dostajesz feedback. Przez cały ten czas zapewniamy opiekę mentoringową.

Wymagania:

Dołącz do nas jeśli: - Chcesz rozwijać swoje umiejętności i jesteś zorientowana/y na realizację wyznaczonych celów - Jesteś osobą komunikatywną, która z łatwością nawiązuje kontakty, także przez telefon - Potrafisz wyszukiwać informacje z wykorzystaniem narzędzi internetowych - Z łatwością posługujesz się językiem angielskim - Posiadasz status studenta - zapraszamy studentów studiów zaocznych (pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16) - Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy z klientem i chcesz się rozwijać w sprzedaży - Bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie Możesz się do nas odezwać, nawet jeśli nie czujesz, że w 100% pasujesz do powyższego opisu. Najbardziej cenimy otwartość i chęć uczenia się, więc jeśli zależy Ci na rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji - daj znać :)

Co oferuje firma:

Wynagrodzenie: Przewidujemy wynagrodzenie na poziomie 3 500 do 4 000 zł + premia uzależniona od Twoich wyników. Dodatkowo od nas dostaniesz: - Realną możliwość rozwoju - każdy pracownik może liczyć na odpowiednie wsparcie i mentoring. Mamy przygotowany proces wdrożenia, który da Ci wiedzę i narzędzia - nauczysz się nawiązywania kontaktów z restauratorami oraz jak przygotować dobrą ofertę - Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w nowocześnie zarządzanej firmie - Zapewniamy telefon, laptopa i parę gadżetów niezbędnych do pracy - Startup'owy klimat - pracuje się u nas dynamicznie, bo sporo się dzieje, ale zawsze możesz liczyć na wsparcie bardzo przyjaznego zespołu :) Organizacja jest mała i każdy ma realny wpływ na jej przyszłość i rozwój - Benefit Lunching.pl - 157 złotych miesięcznego dofinansowania na posiłki - Karta Multisport - Prywatna opieka medyczna w Luxmed - Praca w systemie hybrydowym (możliwość pracy 2 dni z domu po okresie wdrożenia) - nasze biuro znajduje się na Grzegórzkach, przy ul. Fabrycznej 20A - Spotkania integracyjne, niezbędne do przyjemnej pracy :) Kim jesteśmy? Lunching.pl to startup rozwijający aplikację z nowym benefitem polegającym na dofinansowaniu posiłków dla pracowników. Jesteśmy częścią grupy Benefit Systems (odpowiedzialnej m.in. za Multisport). Jesteśmy młodym i szybko rozwijającym się zespołem. Organizacja cały czas się powiększa, co stwarza możliwości awansu - obecny Dyrektor Sprzedaży zaczynał dokładnie na tym stanowisku :) Ważną cechą naszej kultury jest otwarta i szczera komunikacja. Staramy się wzajemnie wspierać i pomagać sobie na co dzień. Dbamy o to, żeby nowe osoby dostały potrzebną wiedzę i narzędzia, które ułatwią pracę. Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? 1. Ok. 15-20 minutowa rozmowa telefoniczna, w czasie której dowiesz się więcej o nas oraz na której będziemy chcieli poznać Ciebie i Twoje doświadczenia. 2. Spotkanie u nas w biurze i poznanie potencjalnego przyszłego przełożonego. 3. Informacja zwrotna - jeśli wszystko dobrze pójdzie zaprosimy Cię na pokład i po wdrożeniu będziemy mogli rozpocząć wspólne działanie. Pamiętaj, aby dodać klauzulę do CV. Np.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lunching.pl Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content