Pisarz w dziale Artykuły

Fundacja Szkolna Giełda Pracy

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Jeśli uwielbiasz pisać, prowadzić wywiady i masz wiele ciekawych tematów, którymi chciałbyś podzielić się z innymi, to jest to stanowisko stworzone dla Ciebie! Jeżeli nie masz doświadczenia na tym polu, nie przejmuj się. Zdobędziesz je razem z nami! Wymagana jest jedynie kreatywność, lekkie pióro i chęć do działania.

Wymagania:

- kreatywność - komunikatywność - zaangażowanie - umiejętność pracy zespołowej - terminowość

Co oferuje firma:


Współpracując z nami, będziesz mógł/mogła nauczyć się pisać ciekawe artykuły i prowadzić wywiady. Dzięki spotkaniom integracyjnym zobaczysz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja. Nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy inspirują siebie nawzajem.

Oferujemy przestrzeń do rozwoju w komfortowych dla Ciebie warunkach i elastyczny czas pracy.

Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrze oraz dostęp do kursów dla wolontariuszy, a także — przede wszystkim pomoc w rozwoju osobistym i dobrą zabawę. A to nie wszystko!

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie treści (artykułów lub wywiadów) związanych z działaniami i misją fundacji, w tym:

- pisanie artykułów na wyznaczone tematy związane z bieżącymi programami grantowymi;

- aranżowanie i przeprowadzanie wywiadów;

- samodzielne znajdowanie tematów kolejnych artykułów;

- wstawianie napisanego artykułu na naszą stronę internetową;

- kontaktowanie się w sprawie napisanego artykułu z działem Marketingu;

- wsparcie w bieżących działaniach fundacji;

- ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))

- Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć — wystarczy, że chcesz się rozwijać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku Pisarz w dziale Artykuły napisz na: emilia.danczak@szkolnagieldapracy.pl

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

    Zapisz się na newsletter

    Nie znalazłeś/aś interesującej Cię oferty? Dołącz do newslettera, żeby jako pierwszy dowiedzieć się o nowych ofertach!


    Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Szkolna Giełda Pracy. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

    Skip to content