Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Ogranicz z nami bezdomność zwierząt - wolontariat w zdalnym trybie

Stowarzyszenie Troskliwe Oko

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Wolontariat dla zwierząt to odpowiedzialność, poświęcenie tego, co najdroższe w Twoim życiu czyli czasu. Kim jesteśmy? Troskliwe Oko to stowarzyszenie, którego celem jest zapobieganie bezdomności zwierząt. Bezdomność zwierząt to poważny problem społeczny, niestety nie zawsze poważnie traktowany przez samorządy. W ramach koalicji S-prawa zwierząt bezdomnych, wraz ze stowarzyszeniem Stukot pracujemy nad zmianą prawa mającego na celu ograniczenie rozmnażania wolnobytujących zwierząt oraz edukacją społeczeństwa. Działalność stowarzyszenia prowadzona jest głównie zdalnie - każda lokalizacja mile widziana :-) Kogo szukamy? Szukamy wolontariuszy, którzy chcą zaangażować się w prowadzenie researchu, zbieranie danych, pisanie tekstów, a także działania fundraisingowe (pozyskiwanie funduszy od darczyńców). Poszukujemy osób troskliwych, odpowiedzialnych, aktywnych, a także pomagającym zwierzętom. Jesteś chętna/y? Wypełnij krótką ankietę i powiedz nam w jaki zakres zadań chciałabyś/chciałbyś się zaangażować. Link do ankiety: https://forms.gle/CXWFowgFJLmUaevbA

Wymagania:

Szukamy wolontariuszy, którzy chcą zaangażować się w prowadzenie researchu, zbieranie danych, pisanie tekstów, a także działania fundraisingowe (pozyskiwanie funduszy od darczyńców). Poszukujemy osób troskliwych, odpowiedzialnych, aktywnych, a także pomagającym zwierzętom.

Okres trwania:

stała współpraca, mile widziane zaangażowanie 4-6 godzin w tygodniu

Co oferuje firma:

Co daje Ci wolontariat w Troskliwym Oku? Działając w stowarzyszeniu masz realny wpływ na walkę z bezdomnością zwierząt. Współpracujesz z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią - wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami. To szansa na rozwój dla Ciebie i lepsze życie dla zwierząt!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content