Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Obsługa klienta biznesowego - praca dla studentów zaocznych/+ benefity

Lunching.pl

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Obowiązki: - Twoim najważniejszym zadaniem będzie stały kontakt i wsparcie naszych klientów we wszystkich sprawach związanych z wdrożeniem naszej aplikacji - Będziesz weryfikować, czy oferta jest odpowiednia dla klienta i czy zgadza się z jego oczekiwaniami - Będziesz czuwać nad etapami wdrożenia u klienta i dbać o to, żeby wszystko szło zgodnie z planem - odpowiadać na jego pytania drogą mailową i telefoniczną. Mamy przygotowany proces wdrożenia, który da Ci wiedzę i narzędzia - zadbaliśmy o to żebyś dostał/a wszelkie potrzebne do działania informacje. W pierwszych tygodniach podejmujesz aktywności dostosowane do stopnia Twojego wdrożenia i na bieżąco dostajesz feedback. Przez cały ten czas zapewniamy opiekę mentoringową.

Wymagania:

Wymagania: - Jesteś osobą komunikatywną, która lubi ludzi i z łatwością nawiązuje kontakty - Jesteś uważny/a - z łatwością wyłapujesz wszelkie niezgodności - Wysoka kultura osobista ma dla Ciebie duże znaczenie - Jesteś otwarty/a na ciągłe udoskonalanie swojej pracy - Posiadasz status studenta/ucznia - zapraszamy studentów studiów zaocznych (pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16) - Bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej / obsłudze klienta / pracy z klientem. Możesz się do nas odezwać, nawet jeśli nie czujesz, że w 100% pasujesz do powyższego opisu. Najbardziej cenimy otwartość i chęć uczenia się, więc jeśli zależy ci na rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji - daj znać :)

Okres trwania:

Pierwsza umowa jest na 3 mc - z możliwością przedłużenia na stałą współpracę

Co oferuje firma:

Wynagrodzenie: przewidujemy wynagrodzenie na poziomie 3 500 do 4 000 zł na początek Oferujemy: - Realną możliwość rozwoju - każdy pracownik może liczyć na odpowiednie wsparcie i mentoring. Mamy przygotowany proces wdrożenia, który da Ci wiedzę i narzędzia - Organizacja się powiększa, co stwarza możliwości awansu - jesteśmy młodym i szybko rozwijającym się zespołem - każdy ma wpływ na jego kształt - Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w nowocześnie zarządzanej firmie - Zapewniamy telefon, laptopa i parę gadżetów niezbędnych do pracy - Startup'owy klimat - pracuje się u nas dynamicznie, bo sporo się dzieje, ale zawsze możesz liczyć na wsparcie bardzo przyjaznego zespołu :) Organizacja jest mała i każdy ma realny wpływ na jej przyszłość i rozwój - Benefit Lunching.pl - 157 złotych miesięcznego dofinansowania na posiłki - Karta Multisport - Prywatna opieka medyczna w Luxmed - Spotkania integracyjne, niezbędne do przyjemnej pracy :) Kim jesteśmy? Lunching.pl to startup rozwijający aplikację z nowym benefitem polegającym na dofinansowaniu posiłków dla pracowników. Jesteśmy częścią grupy Benefit Systems (odpowiedzialnej m.in. za Multisport). Jesteśmy młodym i szybko rozwijającym się zespołem. Organizacja cały czas się powiększa, co stwarza możliwości awansu. Ważną cechą naszej kultury jest otwarta i szczera komunikacja. Staramy się wzajemnie wspierać i pomagać sobie na co dzień. Dbamy o to, żeby nowe osoby dostały potrzebną wiedzę i narzędzia, które ułatwią pracę. Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? 1. Ok. 15-20 min videocall lub rozmowa telefoniczna, w czasie której dowiesz się więcej o nas oraz na której będziemy chcieli poznać Ciebie i Twoje doświadczenia. 2. Spotkanie u nas w biurze i poznanie potencjalnego przyszłego przełożonego. 3. Informacja zwrotna - jeśli wszystko dobrze pójdzie zaprosimy Cię na pokład i po wdrożeniu będziemy mogli rozpocząć wspólne działanie. Pamiętaj, aby dodać klauzulę do CV. Np.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lunching.pl Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content