Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

obserwator rozpraw sądowych

Fundacja Court Watch Polska

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Wolontariat w Fundacji Court Watch Polska – zaangażuj się społecznie i zdobądź doświadczenie, które zaprocentuje na studiach i w przyszłej pracy zawodowej! https://courtwatch.pl/obszary-dzialania/obywatelski-monitoring-sadow// Prowadzimy szkolenia on-line z Obywatelskiego Monitoringu Sądu dla osób, które chcą brać udział w posiedzeniach sądowych w charakterze publiczności, a następnie przekazywać nam swoje obserwacje!

Wymagania:

Wolontariusz sam decyduje, kiedy i z jaką częstotliwością udaje się do sądu i uczestniczy w rozprawach. Może rozłożyć swoje obserwacje w czasie (również podczas wakacji) i przeprowadzać je w różnych sądach, w dowolnym mieście, a nawet uczestniczyć w rozprawach zdalnych.

Okres trwania:

Zanim Obserwatorzy zaczną swoją aktywność, prosimy ich o podpisanie umowy wolontariatu (obowiązuje ona przez rok i automatycznie wygasa, chyba że Wolontariusz będzie chciał ją przedłużyć).

Co oferuje firma:

Oferujemy zaświadczenie potwierdzające aktywność Wolontariusza w działaniach na rzecz Fundacji. Taki dokument może okazać się dodatkowym atutem podczas aplikowania na studia, staż czy do wymarzonej pracy. Wolontariat w Fundacji Court Watch Polska to nie tylko ciekawe doświadczenie dla osób, które interesują się prawem, socjologią lub kryminalistyką i chcą obserwować pracę sądu „od środka”. Nasi Obserwatorzy mają również okazję pomóc konkretnym osobom, które zwracają się do Fundacji z prośbą o towarzyszenie im na rozprawie. https://wokandaobywatelska.pl/przegladaj-rozprawy/ Obserwacje naszych Wolontariuszy są integralnym elementem badań i analiz prowadzonych przez Fundację – dzięki nim realizujemy naszą wspólną misję zmiany polskiego sadownictwa na lepsze. https://courtwatch.pl/o-nas/misja/ Wybierz termin i zapisz się na szkolenie, by dowiedzieć się więcej: https://amicus.courtwatch.pl/szkolenia/

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content