Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Młodszy Specjalista ds. tworzenia szkoleń - PCC Poland

Private Corporate Consulting Sp. z o.o.

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Czy chcesz nauczyć się zarządzania projektem od A do Z? Czy chcesz pracować nad tworzeniem szkoleń online innych niż wszystkie? A może chcesz zdobyć wiedzę na temat funkcjonowania samorządów i jednostek administracyjnych? Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie! Kilka słów o nas Firma PCC Poland (www.pccpoland.pl) zajmuje się tworzeniem i sprzedażą szkoleń dla urzędników państwowych. Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy łączą swoje pasje i umiejętności, aby pomagać innym w osiąganiu sukcesu. Szukamy Młodszego Specjalisty ds. tworzenia szkoleń, który pomoże nam w rozwijaniu naszych projektów. Obowiązki: - Częsty kontakt z urzędnikami w celu przeprowadzenia badania rynku pod kątem obecnego lub potencjalnego szkolenia, - Tworzenie programów szkoleń na podstawie informacji zebranych w rozmowach telefonicznych z urzędnikami, - Nawiązywanie współpracy z osobami, które będą prowadzić szkolenia, - Tworzenie treści marketingowo-sprzedażowych (np. skrypty do rozmów telemarketerów, programy szkoleń, treści maili do newslettera).

Wymagania:

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z urzędnikami oraz umiejętność aktywnego słuchania, - „Lekkie pióro” – umiejętność pisania tekstów według standardów firmy, - Posługiwanie się nienaganną polszczyzną, - Gotowość do pracy przy projektach długoterminowych, - Multitasking – umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie, - Wysoka elastyczność oraz umiejętność szybkiego adaptowania się do sytuacji, - Umiejętność zarządzania czasem, - Mile widziani absolwenci lub studenci następujących kierunków: administracja publiczna, politologia, socjologia, polonistyka, psychologia, dziennikarstwo, prawo, filologia, zarządzanie, filozofia, historia, - Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnych stanowiskach.

Co oferuje firma:

- Wynagrodzenie: 3600-6000 zł brutto w zależności od doświadczenia + atrakcyjne premie w zależności od ilości prowadzonych projektów, - Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku, - Przez okres wdrożeniowy (3 miesiące) praca w biurze w Lublinie; po wdrożeniu możliwe przejście na pracę w pełni zdalną lub hybrydową, - Możliwość nauki zarządzania projektami od A do Z, w tym skutecznego zarządzania, komunikacji, negocjacji, zarządzania czasem i zarządzania budżetem, - Możliwość nauki pracy koncepcyjnej, sprawnego podejmowania decyzji i wywierania wpływu, - Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy na temat zmieniającego się prawa, funkcjonowania samorządów oraz innych jednostek administracyjnych i biznesowych, - Pomoc osób doświadczonych na każdym etapie pracy, - Perspektywa rozwoju kariery, zwłaszcza dla osób samodzielnych, otwartych, zdeterminowanych, które na każdy problem znajdą rozwiązanie.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content