Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Młodszy Specjalista ds. Customer Care z j. włoskim, praca dla studentów

Armatis Polska

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Praca polega na obsłudze pasażerów znanej linii lotniczej przy pomocy 3 kanałów: połączeń przychodzących, maili i chatów oraz przyjmowaniu reklamacji. Obsługa dotyczy różnorodnych spraw, między innymi: zmian terminów przelotów, odpraw, bagaży, danych osobowych oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych.

Wymagania:

Oczekujemy: Znajomości języka portugalskiego min. na poziomie B2; Znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym (szkolenie w języku polskim); Umiejętności obsługi komputera; Dyspozycyjności co najmniej 100 godzin w miesiącu; Komunikatywności.

Co oferuje firma:

Co zyskujesz pracując z nami? Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki i premie; Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy; Elastyczny czas pracy w godzinach 9:00 -18:00 oraz w weekendy (praca możliwa 7 dni w tygodniu); Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy oraz coachingi podnoszące umiejętności; Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku; Możliwość awansu w strukturze firmy; Płatny program poleceń- do 3000 zł dodatkowego bonusu; Dofinansowanie do Karty Multisport;

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content