Marketing & PR TikTok

Fundacja Szkolna Giełda Pracy

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:


Stanowisko Marketing & PR TikTok to doskonała okazja dla kreatywnej osoby, która marzy o tworzeniu innowacyjnych kampanii marketingowych na platformie TikTok.

Jeśli nie tylko nie boisz się występować przed obiektywem, ale także posiadasz bogactwo pomysłów na fascynujące nagrania, to właśnie Ciebie szukamy!

Cenimy umiejętność pracy zespołowej i chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Współpracując z nami, będziesz miał/miała szansę nie tylko zrealizować własne pomysły na kampanie marketingowe, ale również rozwijać swoje portfolio, korzystając z wsparcia naszego zespołu. Nasze spotkania integracyjne pozwolą Ci zrozumieć, jak funkcjonuje i rozwija się nasza młoda organizacja, a także nawiązać cenne znajomości z inspirującymi wolontariuszami z różnych zakątków Polski.

Wymagania:

- kreatywność - komunikatywność - zaangażowanie - umiejętność pracy zespołowej - terminowość

Co oferuje firma:

Oferujemy nie tylko przestrzeń do rozwoju w komfortowych warunkach, ale również wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, dostęp do kursów dla wolontariuszy oraz wsparcie w rozwoju osobistym.   To jednak nie wszystko – gwarantujemy również dobrą zabawę w dynamicznym środowisku! Dołącz do #marketeamu, a razem będziemy kreować niezapomniane projekty na TikToku i rozwijać się jako profesjonaliści.     Do Twoich zadań będzie należało tworzenie kreatywnych treści w oparciu o działania fundacji, w tym:  

 • tworzenie TikToków promujących działania fundacji

 • tworzenie relacji na FB i Instagram promujących działania fundacji

 • projektowania pomysłów na wyżej wymienione filmiki

 • ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))

Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć - wystarczy, że chcesz się rozwijać!   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku Marketing & PR TikTok, napisz na: pascal.rutkowski@szkolnagieldapracy.pl

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

  Zapisz się na newsletter

  Nie znalazłeś/aś interesującej Cię oferty? Dołącz do newslettera, żeby jako pierwszy dowiedzieć się o nowych ofertach!


  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Szkolna Giełda Pracy. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Skip to content