Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Marketing & PR TikTok

Fundacja Szkolna Giełda Pracy

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Marketing & PR TikTok to stanowisko dla osoby, która chce w kreatywny sposób tworzyć kampanie marketingowe na TikToku oraz nie boi występować się przed obiektywem, a także ma masę pomysłów na ciekawe nagrania. Umie pracować zespołowo i chętnie pogłębia swoją wiedzę. Współpracując z nami będziesz mógł/mogła zrealizować swoje pomysły na kampanie marketingowe oraz rozbudować portfolio korzystając z wsparcia zespołu. Dzięki spotkaniom integracyjnym poznasz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja. Nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy cały czas inspirują innych. Oferujemy przestrzeń do rozwoju w wygodnych dla Ciebie warunkach. Do Twoich zadań będzie należało tworzenie kreatywnych treści w oparciu o działania fundacji, w tym:

  • tworzenie TikToków promujących działania fundacji
  • tworzenie relacji na FB i Instagram promujących działania fundacji
  • projektowania pomysłów na wyżej wymienione filmiki
  • ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku Marketing & PR Team Member, napisz na: jakub.krasowski@szkolnagieldapracy.pl  Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/C1UZXg86KiRVLKhG7

Wymagania:

Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć - wystarczy, że chcesz się rozwijać!

Co oferuje firma:

Oferujemy mentoring od doświadczonego specjalisty, szkolenia wewnętrzne i zewnętrze oraz dostęp do kursów dla wolontariuszy oraz przede wszystkim pomoc w rozwoju osobistym i dobrą zabawę. A to nie wszystko!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content