Marketing & PR Team Member

Fundacja Szkolna Giełda Pracy

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Poszukujemy osób młodych, pełnych energii i kreatywności, które zechciałyby dołączyć do naszego zespołu jako wolontariusze na stanowisko Członka Zespołu ds. Marketingu i PR. Jeśli jesteś entuzjastyczny, masz pomysły na twórczą promocję działań fundacji i chciałbyś zdobyć doświadczenie w obszarze mediów społecznościowych i marketingu online, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Wymagania:

- kreatywność - komunikatywność - zaangażowanie - umiejętność pracy zespołowej - terminowość

Co oferuje firma:

Współpracując z nami, będziesz miał/a możliwość nauki tworzenia interesujących treści do kampanii marketingowych, nawiązywania współprac, a także realizowania własnych pomysłów w ramach newslettera. Poprzez udział w spotkaniach integracyjnych będziesz śledzić rozwój młodej organizacji i poznać inspirujących wolontariuszy z różnych zakątków Polski.   Oferujemy Ci przestrzeń do rozwoju w komfortowych warunkach dostosowanych do Twoich potrzeb. Gwarantujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do kursów dla wolontariuszy oraz przede wszystkim wsparcie w osobistym rozwoju i dobrą zabawę. Dołącz do #marketeamu, aby zdobyć cenne umiejętności, zbudować nowe relacje i wnieść swój wkład w rozwój naszej wspólnej misji.  

 • prowadzenie mediów społecznościowych fundacji (Instagram, Facebook, LinkedIn)

 • tworzenie oraz promocja newslettera

 • prowadzenie e-mail marketingu

 • tworzenie grafik użytkowych do postów

 • promowanie działalności fundacji

 • ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))
  Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć - wystarczy, że chcesz się rozwijać!   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku Marketing & PR Team Member, napisz na: pascal.rutkowski@szkolnagieldapracy.pl

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

  Zapisz się na newsletter

  Nie znalazłeś/aś interesującej Cię oferty? Dołącz do newslettera, żeby jako pierwszy dowiedzieć się o nowych ofertach!


  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Szkolna Giełda Pracy. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Skip to content