Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Lider zespołu grafików (wolontariat zdalny)

Stowarzyszenie LEVEL UP

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Masz duszę przywódcy i potrafisz zarządzać grupą? Poszukujesz nowych, kreatywnych działań? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo w LEVEL UP szukamy Team Leadera do zespołu Graphics Masters. Twoim zadaniem jako Team Leader będzie: - zarządzanie zespołem Graphics Masters - przydzielanie zadań oraz nadzorowanie ich przebiegu - współpraca z innymi zespołami w LEVEL UP - organizacja cotygodniowych spotkań z zespołem - udział w spotkaniach Zarządu i Leaderów - współpraca z Zarządem i innymi Leaderami LEVEL UP tworzy inicjatywy skupiające się na wyrównywaniu szans różnych grup (np. kobiet, dzieci, młodzieży z trudnościami, seniorom). Nasze projekty poruszają tematy min. edukacji nieformalnej, integracji, pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ekologii, różnorodności kulturowej. W zespole Graphics Masters liczą się kreatywność i chęci. Zajmujemy się tworzeniem oprawy graficznej dla naszych projektów (loga, plakaty, ilustracje do materiałów edukacyjnych), strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Szukamy osób chętnych do zdobycia doświadczenia w ramach wolontariatu lub odbycia praktyk studenckich. Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8qTRl4YcetbyNVsnlq893dVBKsh9uZLWBQ2_X2PeUAvlo7A/viewform?usp=sf_link

Co oferuje firma:

Oferujemy: - działanie w trybie ROWE (liczą się dla nas rezultaty, a nie czas poświęcony na wykonanie zadania) - działanie w formie zdalnej - udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - rozwój umiejętności miękkich - poznanie narzędzi wykorzystywanych w biznesie i NGO - możliwość stworzenia własnego projektu i wcielenia go w życie (wesprzemy cię w zdobyciu grantu, zaplanowaniu i realizacji całości) - zdalną, w pełni zadaniową pracę - jeśli chcesz, możesz pracować w środku nocy z domku w Bieszczadach (o ile masz zasięg), patrzymy tylko na efekty Twojej pracy - dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych - pracę w młodym, dynamicznym zespole (wiadomo 🙂) i zgranej organizacji - spotkania integracyjne (online lub na żywo) - bezpłatne kursy językowe z angielskiego i hiszpańskiego

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content