Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Kreatywny grafik/ilustrator - WOLONTARIAT

Fundacja Czas Wolności

Dla pełnoletnich

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy organizacją, której głównym celem jest przeciwdziałanie problemowi handlu ludźmi, i pracy przymusowej, niesienie wolności tym, którzy stali się ofiarami niewolnictwa, przymusowej prostytucji, ofiarom przemocy, uciskanym, zniewolonym i wykorzystywanym oraz zapewnienie im pomocy, opieki, ochrony, rehabilitacji i możliwości rozwoju. Prowadzimy działalność na rzecz wzbudzenia i pogłębienia świadomości społecznej w tematyce handlu ludźmi, uzależnieniom, patologiom społecznym oraz równych praw kobiet i mężczyzn (w tym rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka). Interesuje Cię projektowanie graficzne ? Uczysz się zawodu i chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje, a przy tym zdobyć doświadczenie i stworzyć unikatowe portfolio? Czekamy właśnie na Ciebie!!! Fundacja Czas Wolności szuka kreatywnego wolontariusza/wolontariuszki do tworzenia oryginalnych ilustracji/projektów graficznych. Zadania: • główne zadanie wolontariusza będzie praca zdalna na własnym komputerze przy tworzeniu grafik i ilustracji, które opublikujemy w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej Fundacji Czas Wolności. Wymagania od grafika: • tworzenie materiałów graficznych oraz ilustracji pod social media (posty, promocje, newslettery, banery) • wiedza z zakresu programów Adobe Creative Cloud, szczególnie w Adobe Photoshop, Illustrator, DreamWeaver • minimalny wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia szczegółów projektu graficznego/ilustracji. Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • pracę przy profesjonalnym projektowaniu graficznym Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 515-192-292 lub wyślij do nas wiadomość na adres: media@czaswolnosci.pl

Wymagania:

Wymagania dotyczące grafiki: • tworzenie materiałów obliczeniowych oraz ilustracji pod media społecznościowe (posty, promocje, newslettery, banery) • wiedza z zakresu oprogramowania Adobe Creative Cloud, szczególnie w Adobe Photoshop, Illustrator, DreamWeaver • starszy wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia właściwego projektu graficznego/ilustracji.

Co oferuje firma:

Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • praca przy profesjonalnym funkcjonariuszu

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content