Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Kreatywny grafik/ilustrator - WOLONTARIAT

Fundacja Czas Wolności

Dla pełnoletnich

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy zobowiązani, których głównym celem jest przeciwdziałanie problemowi pracowników, i pracy przymusowej, zniesienie wolności tym, którzy stali się ofiarami niewolnictwa, przymusowej prostytucji, ofiarom ucisku, uciskanym, zniewolonym i pomocniczym oraz zapewnieniem pomocy, opieki, ochrony, rehabilitacji i możliwości rozwoju . Prowadzimy działalność na rzecz wzbudzenia i pogłębienia świadomości społecznej w związku z handlem ludźmi, uzależnieniami, patologiom równych kobietom i mężczyznom (w tym rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, wspierania i ochrony praw dziecka). Interesuje Cię projektowanie graficzne? Uczysz się zawodu i chcesz pielęgnować swoje zainteresowania i pasje, a przy tym zdobywać doświadczenie i tworzyć unikatowe portfolio? Właśnie na Ciebie!!! Fundacja Czas Wolności szuka kreatywnego wolontariusza/wolontariuszki do tworzenia ilustracji/projektów graficznych. Zadania: • główne zadanie wolontariusza będzie pracą zdalną na własnym komputerze przy tworzeniu grafiku i ilustracji, które opublikujemy w mediach społecznościowych oraz w służbie Fundacji Czas Wolności. Wymagania grafiki: • tworzenie materiałów porównawczych oraz ilustracji pod media społecznościowe (posty, promocje, newslettery, banery) • wiedza z zakresu zastosowań Adobe Creative Cloud, w szczególności Adobe Photoshop, Illustrator, DreamWeaver • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia projektu graficznego/ilustracji. Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • praca przy profesjonalnym profilu Jeśli chcesz, aby nasz zespół skontaktował się z nami telefonicznie pod numerem 515-192-292 lub wyślij do nas wiadomość na adres: media@czaswolnosci.pl

Wymagania:

Wymagania grafiki: • tworzenie materiałów porównawczych oraz ilustracji pod media społecznościowe (posty, promocje, newslettery, banery) • wiedza z zakresu zastosowań Adobe Creative Cloud, w szczególności Adobe Photoshop, Illustrator, DreamWeaver • młodszy wiek wolontariusza +18 lat • dyspozycyjność w tygodniu (w godzinach między 9-15) po ustaleniu terminu, w celu omówienia projektu graficznego/ilustracji.

Co oferuje firma:

Oferujemy: • certyfikat o wolontariacie • referencje • praca przy profesjonalnym profilu

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content