Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Junior Social Media Manager

balanGO

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Howgh! Fascynuje Cię świat social media oraz budowania społeczności za ich pomocą? Jeśli tak, to szukamy właśnie osób takich jak Ty. Jeśli interesuje Cię świat marketingu i chęć ciągłego rozwoju oraz zdobywania doświadczenia to czytaj dalej bo dobrze trafiłeś :) W balanGO ruszyła właśnie rekrutacja na młodszego Social Media Managera. Nie, nie musisz mieć doświadczenia - to bierzemy na siebie. Od Ciebie wystarczą tylko szczere chęci, max zaangażowania oraz chęć zdobycia wszystkich niezbędnych umiejętności by stać się w pełni samodzielną osobą na tym stanowisku z końcem Twojego stażu. Oczywiście odpowiednio Cię wyszkolimy i damy wszystkie potrzebne narzędzia byś po ukończeniu stażu wiedział w jaki sposób prowadzić social media a może i nawet kampanie reklamowe. Kliknij tu, by zobaczyć kim jesteśmy i jak się z nami pracuje https://www.youtube.com/watch?v=4Lb9194ehDE Poniżej opis najważniejszych obowiązków i wyzwań, które na Ciebie czekają na tym stanowisku: - Opracowanie i planowanie harmonogramów na takie platformy jak Facebook, LinkedIn i Instagram - Pisanie treści postów do publikacji - Dobór odpowiedniego stylu komunikacji do grupy odbiorców - Dobór odpowiednich grafik do postów oraz kontrola ich jakości - Planowanie publikacji postów za pomocą narzędzi do automatyzacji marketingu - Mierzenie i nadzór statystyk i raportów miesięcznych by sprawdzić poziom zaangażowania odbiorców - Udział w opracowaniu strategii contentowej fanpage’y, grup oraz kont firmowych Z czasem, jak nabierzesz z nami więcej doświadczenia, chętnie zaangażujemy Cię również w takie działania jak nadzór strategii oraz wyznaczanie celów kwartalnych, współpraca z podwykonawcami i współpracownikami, działania strategiczne mające na celu poprawę wyników na social mediach i wdrażanie zmian w istniejących już strategiach. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój społeczności naszych oraz klientów, których obsługujemy.

Wymagania:

Czego oczekujemy? - Zapału i chęci ciągłego samorozwoju - Doświadczenie w pisaniu lub studia związane z copywritingiem, dziennikarstwem lub marketingiem mile widziane, ale niekonieczne - Przede wszystkim zainteresowania marketingiem i budowaniem społeczności z wykorzystaniem social media

Co oferuje firma:

Czas trwania stażu: 3 miesiące (staż jest bezpłatny) Godziny: 20-25h w tygodniu - konkretne godziny pracy do ustalenia. Czujesz, że to coś dla Ciebie? Aplikuj już teraz, by nikt inny Cię nie ubiegł i rozwijaj się z nami. Wyślij nam swoje CV oraz w kilku zdaniach opisz dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie, dołączając krótką prezentację o sobie.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content