Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Fundacja Two Wings Institute oferuje praktyki lub bezpłatny staż

Two Wings Institute

Dla pełnoletnich

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się fundacją naukowo-edukacyjną działającą we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Oxfordzie. Naszym głównym celem jest prowadzenie programów edukacyjnych i rozwojowych z zakresu nauk społecznych, humanistycznych oraz ekonomicznych, a także dotyczących integralnego rozwoju człowieka, kultury, przywództwa i polityki. Działamy również poprzez prowadzenie badań naukowych, czy organizację szkoleń, międzynarodowych seminariów, debat i konferencji. Naszą misją jest badanie i rozwijanie przywództwa służącego dobru wspólnemu oraz odbudowie zaufania i solidarności w polaryzującym się świecie. Organizujemy i prowadzimy szkolenia z zakresu kompetencji przywódczych dla najwyższej kadry akademickiej w całym kraju. W wyniku dynamicznego rozwoju kolejnego projektu, w tej chwili poszukujemy dwóch praktykantów lub stażystów, którzy mogliby nas wspomóc w działaniach: - asystenta naukowego, - asystenta ds. marketingu internetowego.

Wymagania:

Szukamy osób zainteresowanych zagadnieniami z obszaru działania fundacji, sumiennych, zaangażowanych w wykonywane działania, ze znajomością obsługi programów MS Office oraz Google Workspace.

Okres trwania:

Oferta jest stała, preferowany termin rozpoczęcia stażu to styczeń 2023 roku.

Co oferuje firma:

Oferujemy rozwojową pracę w biurze w samym centrum Wrocławia, niezbędne wdrożenie, udział w programach fundacji, znakomitą atmosferę pracy i gwarancję wystawienia wszelkich potrzebnych dokumentów po zakończeniu stażu.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content