Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Europejski Program Stażowy WYA

World Youth Alliance Poland

Szczegóły oferty

Opis:

WYA Poland poszukuje przyszłych liderów, którzy pragną chronić i promować ideę godności ludzkiej oraz praw człowieka na arenie lokalnej i międzynarodowej, wywierając jednocześnie pozytywny wpływ na nasze społeczeństwo. Interesują cię prawa człowieka, prawo UE i prawo międzynarodowe? Jesteś fanem social mediów i chcesz tworzyć kampanie marketingowe dla międzynarodowej organizacji? A może interesujesz się tworzeniem i implementowaniem międzynarodowych projektów? Jeśli tak, ten staż jest dla ciebie! Szukamy stażystów, którzy są proaktywni, samodzielni, zaradni, zwracają uwagę na szczegóły, i są chętni do nauki! Jeśli posiadasz te cechy i chcesz spróbować swoich sił w organizacji międzynarodowej, zgłoś się już dziś do Europejskiego Programu Stażowego World Youth Alliance Europe! Nasz program odbywa stacjonarnie w Brukseli, gdzie mamy swoje biuro – jeżeli potrzebujesz zakwaterowania od nas na czas stażu — nie zapomnij nam o tym powiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej! Link do formularza - https://form.jotform.com/213432918281455 Dostępne są trzy typy stażów: - Social media internship (tworzenie grafik, innych elementów graficznych na nasze social media, prowadzenie kampanii marketingowych etc) - Advocacy internship (z zakresu praw człowieka, prawa UE oraz prawa międzynarodowego publicznego - preferowani studenci prawa - pisanie analiz prawnych, pisanie raportów z posiedzeń wybranych komisji Parlamentu Europejskiego, kontakt i współpraca z Europosłami etc) - Project management internship (tworzenie i realizacja międzynarodowych projektów WYA tj. Erasmus, International Summer School, Emerging Leaders Conference etc.) Staż odbywa się w języku angielskim. W ostatniej sekcji formularza musisz dołączyć: 1. List motywacyjny 2. CV z Twoim zdjęciem 3. Dwie rekomendacje Nie jesteś członkiem WYA? Możesz do nas dołączyć w każdej chwili! Jak? 1) podpisz Deklarację WYA na naszej stronie - https://www.wya.net/get-involved/become-a-member-2/ 2) wypełnij krótki formularz: https://forms.gle/4UsdVeB1tkPJittr9 Czekamy na Ciebie! 🥰 Pytania dotyczące stażu kieruj na europe@wya.net (w języku angielskim) - więcej informacji o stażu na https://www.wya.net/get-involved/internship/ Staż jest bezpłatny - jest jednak możliwe dofinansowanie z programu Erasmus, na które przyjęty kandydat/ka aplikuje samodzielnie - WYA Europe wystawia "letter of acceptance", który potwierdza dostanie się na staż. (więcej informacji - https://erasmus-plus.ec.europa.eu/pl/opportunities/opportunities-for-individuals/students/traineeships-abroad-for-students) Widzimy się w Brukseli! 😍😍😍 #wearewya #wya #internship #staż #uniaeuropejska #europe #stażzagraniczny #bruksela #belgia #prawaczłowieka #humandignity #humanrights #advocacy #socialmedia #wyapoland

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego, samodzielność, kreatywność, otwartość na innych, umiejętność zarządzania czasem

Okres trwania:

Kiedy odbywa się staż? Pięć dni w tygodniu (8h dziennie) Możesz wybrać jedną z następujących opcji: BATCH 1.1: 16 stycznia - 31 Marca, 2023 Termin zgłoszeń upływa: 11 grudnia, 2022 BATCH 1.2: 16 stycznia - 14 lipca, 2023 Termin zgłoszeń upływa: 11 grudnia, 2022 BATCH 2: 24 kwietnia - 14 lipca, 2023 Termin zgłoszeń upływa: 19 lutego, 2023 BATCH 3: 18 września - 8 grudnia, 2023 Termin zgłoszeń upływa: 9 lipca, 2023

Co oferuje firma:

Korzyści z odbycia naszego stażu: a) Szkolenie wprowadzające Udział w Certyfikowanym Programie Szkoleniowym WYA (CTP) - https://www.wya.net/programs/ctp/ b) Nowe umiejętności Zdobędziesz nowe umiejętności w międzynarodowym środowisku, które pomogą Ci w przyszłości oraz na rynku pracy. Staż w międzynarodowej organizacji wyróżni Cię z tłumu i polepszy twoje CV! c) Zdobywanie kontaktów W WYA poznasz nowych przyjaciół, ale też będziesz mieć okazję uczyć się od wielu różnych profesjonalistów. Odbyty staż pozwoli Ci na branie udziału w różnych wydarzeniach WYA oraz da szansę, aby reprezentować WYA na forum międzynarodowym.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content