Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Doradca Klienta

Phinance S.A.

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

PHINANCE S.A. Przekonaj się z własnego doświadczenia, dlaczego jesteśmy jedną z największych i najskuteczniejszych kancelarii doradztwa finansowego w Polsce! Od 2002 roku budujemy markę Phinance S.A. dostarczając naszym Klientom najkorzystniejsze instrumenty finansowe na rynku. Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Klienta Miejsce pracy - Kraków Dlaczego akurat Phinance S.A.? Ponieważ jako Doradcy Klienta dbamy o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich oraz klientów. SPÓJRZ NA LICZBY Pracuje u nas 1000 wykwalifikowanych specjalistów, w 45 oddziałach w całej Polsce, pracujących na 600 produktach finansowych. Współpracuje z nami 67 instytucji finansowych i zaufało nam ponad 500 000 klientów Oferta jest skierowana zarówno do osób z doświadczeniem w branży finansowej, chcących rozszerzyć swój wachlarz produktów, jak i osób, które szukają dopiero idealnego miejsca do startu w branży finansowej. Twoim zadaniem jako Doradca Klienta będzie: - Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych) - Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami firmy - Doradztwo w zakresie produktów finansowych - Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem - Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance - Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi UWAGA! Dla osób z branży finansowej, które posiadają doświadczenie oferujemy odpowiednio przygotowany proces wdrożenia oraz indywidualnie dopasowane wynagrodzenie

Wymagania:

Na tym stanowisku oczekujemy od Ciebie: * wysokiej kultury osobistej * zdolności przywódczych * nastawienia na cel i realizację celu * komunikatywności * umiejętności analitycznych * umiejętności negocjacyjnych * minimum wykształcenia średniego

Co oferuje firma:

Twój rozwój, to Nasz rozwój, dlatego oferujemy: - Na samym początku cykl wdrożeniowy trwający 3 msc (zdobędziesz wiedzę z wielu działów finansowych) - Umowę o współpracy lub zlecenia/B2B - Przejrzysty system wynagradzania (wsparcie finansowe na okres wdrożenia 12 msc) i zawsze terminową wypłatą - Profesjonalne szkolenia zakończone certyfikatami - Cenne licencje produktowe - Elastyczny grafik pracy dostosowany indywidualnie - Pracę w najlepszym oddziale Phinance z doświadczonymi Doradcami - Wsparcie bezpośredniego Managera w każdym momencie wdrożenia - Narzędzia pracy (platformy do pracy on-line, system CRM) - Rozwój zawodowy wg różnych ścieżek kariery - Możliwość szybkich awansów - Pozytywna atmosfera i pomoc współpracowników - Liczne konkursy motywacyjne - (nagrody rzeczowe oraz wyjazdy zagraniczne na koszt firmy! Z nami zwiedzisz najdalsze zakątki świata) - Benefity (Karta Multisport, kawa/herbata w biurze, zniżki na firmowe produkty i usługi, gry wideo w pracy) - Najlepsze integracje

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content