Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Dołącz do nas!

Misja: Rozwój

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Cześć! Jesteś lubisz działać, masz pasję (lub chcesz ją odnaleźć), chcesz się rozwijać to koniecznie dołącz do nas! Misja: Rozwój czeka by razem z tobą polecieć po sporą dawkę samorozwoju i pasji! Więcej informacji o nas znajdziesz na misjarozwoj.pl oraz na naszym Facebooku czy Instagramie (prowadzimy też TikToka i Youtuba)

Wymagania:

Klasycznie jak przy wolontariacie: Motywacja Pasja Chęć rozwoju Uśmiech Komunikatywność Satysfakcja z wykonywanych zadań Chęć pracy w grupie (oczywiście znajdziemy też coś dla introwertyków) Co do zadań to zależy od Ciebie. Przyjemy każdego kto chce działać i potrafi coś co może się przydać. Może to być wykonywanie grafik, zarządzanie zespołem, prowadzenie sociali, pomoc przy stronie internetowej, poszukiwanie partnerów, pisanie postów, nagrywanie tiktoków, prowadzenie warsztatów czy wywiadów i wiele więcej! Zadanie odpowiednie dla Ciebie wspólnie wybierzemy po rozmowie rekrutacyjnej. Śmiało na emaila podesli nam coś co pokaże Ciebie. Może to być CV, lista doświadczeń, opis Ciebie, nagranie, portfolio - co tylko chcesz! Ważne żeby było szczere. Lepiej mniej a prawdę 🔥 Zachęcamy żeby zgłaszał się każdy, nie ważne czy masz doświadczenie. Może właśnie u nas je nabędziesz? Czekamy na Ciebie!

Okres trwania:

Nie mamy określonego czasu do kiedy musisz się zaangażować. Ważne żeby cię to cieszyło. Jeśli przestanie to po prostu powiedz.

Co oferuje firma:

Oferujemy Ci: Miłą atmosferę Nowe możliwości Zadania dla każdego Elastyczny harmonogram Super spotaknia Stały rozwój Akceptację i tolerancję każdej osóbki!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content