Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Content Specialist

Kraków Miastem Startupów

Płatne

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Fundacja Kraków Miastem Startupów poszukuje osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie prowadzenia mediów społecznościowych, która pomoże nam w rozwijaniu komunikacji skierowanej do młodzieży, studentów i startupów. Twoje zadania: - współprowadzenie kanałów social media: Facebook, LinkedIn, Instagram i inne, - zarządzanie stroną www i systemem rejestracji na WordPress, - tworzenie prostych elementów graficznych, - email marketing, w tym odpowiedzialność za bazę beneficjentów, - wsparcie Project Managerów w zakresie promocji projektów.

Wymagania:

- umiejętność poprawnego pisania i redagowania tekstów, - doświadczenie w tworzeniu szeroko rozumianego content'u, - kreatywność, zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły, - doświadczenie w tworzeniu i adaptacji projektów graficznych, - znajomość aktualnych trendów ze swojej branży, - bardzo dobra organizacja pracy.

Okres trwania:

Długość umowy do ustalenia. Termin rozpoczęcia przewidywany od lutego.

Co oferuje firma:

- stawka 25-32 zł za godzinę, - praca w trybie projektowym 20-40 godzin tygodniowo (do indywidualnego ustalenia), - elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej, praca w centrum Krakowa, - stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, - duża niezależność i samodzielność na oferowanym stanowisku, - prowadzimy dziesiątki szkoleń każdego roku – możesz brać w nich udział i podnosić swoje kompetencje! - pisemne referencje.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content