Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Aspirujący Sales Master

balanGO

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Howgh! Fascynuje Cię świat sprzedaży i chciałbyś się nauczyć jak sprzedawać w świecie cyfrowym? A może chcesz w przyszłości otworzyć swój biznes? Jeśli tak to jedno jest pewnie - bez skilli sprzedażowych raczej będzie ciężko. Ale na szczęście możesz uczyć się od tych, którzy już zajmują się tym od dłuższego czasu i pokażą Ci jak wdrożyć nowy produkt i zacząć generować sprzedaż od zera. W balanGO ruszyła właśnie rekrutacja na Aspirującego Sales Master dla naszej nowej marki w branży edukacji online. Nie, nie musisz mieć doświadczenia - to bierzemy na siebie. Od Ciebie wystarczą tylko szczere chęci, max zaangażowania oraz chęć zdobycia wszystkich niezbędnych umiejętności by stać się w pełni samodzielną osobą na tym stanowisku z końcem Twojego stażu. Oczywiście odpowiednio Cię wyszkolimy i damy wszystkie potrzebne narzędzia byś po ukończeniu stażu wiedział w jaki sposób układać lejki sprzedażowe, sprzedawać produkty cyfrowy różnymi kanałami i wykorzystywać przy tym automatyzacje, które zaoszczędzą Twój czas. Czyli w skrócie, staniesz się z nami skutecznym e-handlowcem, który będzie realizować cele sprzedażowe. Kliknij tu, by zobaczyć kim jesteśmy i jak się z nami pracuje https://www.youtube.com/watch?v=4Lb9194ehDE

Wymagania:

Czego oczekujemy? - Zapału i chęci ciągłego samorozwoju - Doświadczenie w sprzedaży lub marketingu mile widziane, ale niekonieczne - Przede wszystkim zainteresowania sprzedażą i pozyskiwaniem klientów.

Okres trwania:

Czas trwania stażu: 3 miesiące (staż jest bezpłatny). No chyba, że zaczniesz generować takie wyniki, że chętnie oddamy Ci procent z wygenerowanych sprzedaży. Godziny: 20-25h w tygodniu - konkretne godziny pracy do ustalenia. Czujesz, że to coś dla Ciebie? Aplikuj już teraz, by nikt inny Cię nie ubiegł i rozwijaj się z nami. Wyślij nam swoje CV oraz wyjaśnij dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie, dołączając krótką prezentację o sobie w formie video.

Co oferuje firma:

Poniżej opis najważniejszych obowiązków i wyzwań, które na Ciebie czekają na tym stanowisku: - Rozrysowywanie lejków sprzedażowych oraz koordynowaniu zadań reszty zespołu w celu osiągnięcia celów sprzedaży. Będziesz blisko współpracować z zespołem social media. - Testowanie wielu metod sprzedaży zaczynając od cold mailingu, cold callingu, LinkedIn prospectingu a kończąc na live'ach i webinarach sprzedażowych*. * Nie będziemy wymagać byś dzwonił lub występował na e-scenie - spokojnie :) - Skutecznie mierzenie rezultatów i wdrażanie zmian w planie sprzedażowym jeśli będzie to konieczne. - Budowanie społeczności oraz pozyskiwanie leadów i potencjalnych klientów (przy współpracy z działem marketingu i social media) - Planowanie, wdrażanie i analiza działań mających na celu przekuć naszych fanów w klientów, którzy korzystają z naszych usług.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content