Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Ambasador - organizacja szkoleń

PLC EXPERT Sp. z o.o.

Płatne

Zdalnie lub Stacjonarnie

Szczegóły oferty

Opis:

Na czym polega współpraca? Organizacja szkoleń dla środowiska studenckiego, uczniowskiego lub osób, które ukończyły już edukację. Rekrutacja, organizacja sali szkoleniowej, akcje marketingowe w formie tradycyjnej i social mediach oraz wykorzystanie własnych pomysłów. Wspólne kierunkowanie wiedzy studentów na nadchodzące zapotrzebowanie na rynku pracy. Pozostałe kwestie pozostają po stronie naszej firmy. W naszej ofercie znajdują się szkolenia: - Podstawy programowania PLC S7 1200 - Programowanie sterowników SIEMENS LOGO!8 - Programowanie i projektowanie wizualizacji HMI - Projektowanie schematów elektrycznych - AutoCad - Inwentor - Szkolenie zintegrowanego systemu CAD/CAM/FEM

Wymagania:

Zostań naszym ambasadorem jeśli: - Prężnie działasz w środku studenckim, uczniowskim - Jesteś osobą zaangażowaną i odpowiedzialną

Co oferuje firma:

Zostań naszym ambasadorem jeśli: - Chcesz zarobić dodatkową gotówkę - Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe - Poszerzyć swoje cv - Chcesz nawiązać kontakty w branży

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content